Sprzedaż maszynUl. Działkowa 90 lok.8
05-804 Pruszków k/Warszawy

Tel. 662-944-012
Tel. 660-583-750

e-mail: biuro@bestclean.com.pl
Maszyny jednotarczowe
Srubby
Podłogi, klatki schodowe, ściany, sufity, łazienki, toalety, sauny, dywany i wykładziny tekstylne, tarasy, łódki, przyczepy kempingowe itd. Urządzenie Scrubby efektywnie czyści wszystkie trudno dostępne miejsca bez użycia niewygodnego kabla elektrycznego 9,6 V akumulator oraz jednogodzinny czas ładowania powodują, iż ta kombi maszyna perfekcyjnie odnajduje się jako asystent każdego wózka do sprzątania jak również może być idealnym uzupełnieniem dużej maszyny sprzątającej. Dodatkowo dostępny jest zasilacz umożliwiający ciągłą pracę.
Floor Mac
Bardzo poręczna maszyna, o szerokości roboczej 33 cm, skonstruowana specjalnie do czyszczenia małych powierzchni, a także schodów. Zarówno przy czyszczeniu, jak i polerowaniu, niezależnie czy będzie to parkiet czy podłoga z kamienia, osiągniecie Państwo optymalny efekt pracy. Dzięki oscylacyjnej zasadzie działania praca tą maszyną jest prosta i nie wymaga wysiłku. Zintegrowany zbiornik na płyn czyszczący ułatwia jego dozowanie podczas pracy.
Power Disc LS
Standardowa maszyna do czyszczenia codziennego i gruntownego. Dzięki napędowi poprzez pasek klinowy pracuje cicho i bez wibracji. Gwarantuje to również stałą, wysoką wydajność pracy. Korpus maszyny w obudowie z tworzywa sztucznego.
Power Disc HS
Wysokoobrotowa maszyna do utrzymania czystości i pielęgnacji nowoczesnych podłóg wodoodpornych. Zapewnia efekt wysokiego połysku i czystość powierzchni. Dzięki przesuniętej osi silnika lekka i łatwa w obsłudze. Posiada bezstopniową regulację uchwytu.
Duo Speed
Idealna do szorowania i polerowania. Pracuje w dwu wybieranych przez użytkownika prędkościach: 190 lub 380 obrotów/ minutę. W obudowie z wytrzymałego materiału.
R 53-1100/Ultra High-Speed
Do polerowania i czyszczenia metodą natryskową średnich oraz dużych powierzchni. Ok. 30 procent wydajniejsza od innych dostępnych wysokoobrotowych maszyn jednotarczowych, dzięki możliwości pracy do przodu, do tyłu i na boki. Ze zintegrowanym pad holderem i kołnierzem odsysającym. W obudowie metalowej.
R 53-1500/Ultra High-Speed
Do polerowania i czyszczenia metodą natryskową średnich oraz dużych powierzchni, z prędkością 1500 obrotów na minutę. Maszyna posiada jednocześnie wszystkie zalety polerki 53 -1100.