Sprzedaż maszyn części i akcesoriów
Serwis maszyn

Jesteśmy dystrybutorem maszyn firmy , w swojej ofercie posiadamy urządzenia nowe i używane z gwarancją, części oraz akcesoria. Istnieje możliwość dzierżawy oraz wypożyczenia. Dostarczamy naszym klientom najlepsze rozwiązania z zakresu utrzymania czystości.
Serwis maszyn CLEANFIX, kontakt tel. 662-944-012.


Czym są maszyny czyszczące? To urządzenia, które oprócz czyszczenia podłóg, dzięki swoim funkcjom, umożliwiają również mycie, szorowanie, zamiatanie oraz osuszanie podłogi. Maszyny czyszczące są zatem profesjonalnymi urządzeniami, które zastępują standardowe sposoby mycia podłóg.

Profesjonalne maszyny czyszczące CLEANFIX

Jesteśmy nie tylko profesjonalną firmą świadczącą usługi porządkowe, lecz także dystrybutorem maszyn czyszczących firmy CLEANFIX. Proponujemy możliwość dzierżawy oraz wypożyczenia urządzenia. Jeżeli Twoja firma stale się rozrasta, a wraz z nią zwiększa się powierzchnia użytkowa, jednym z rozwiązań na utrzymanie porządku, będzie maszyna czyszcząca. Doskonale sprawdzi się w średnich i dużych obiektach takich jak biura, zakłady pracy, magazyny, hale, galerie handlowe, sklepy, szkoły, przedszkola oraz osiedla i wspólnoty mieszkaniowe.

Oferowane przez nas maszyny czyszczące to najwyższej jakości, solidny i funkcjonalny sprzęt. Proponowane urządzenia wyróżniają się wysoką skutecznością czyszczenia. Posiadamy urządzenia nowe i używane z gwarancją. Ponadto, oferujemy również części i akcesoria do maszyn czyszczących oraz ich serwis.

W naszej ofercie znaleźć można najlepszej jakości sprzęt z zakresu utrzymania czystości, czyli:

  • maszyny do czyszczenia dywanów,
  • odkurzacz sucho-mokry,
  • zamiatarki ręczne,
  • automaty szorująco-suszące,
  • odkurzacz suchy,
  • maszyny jednotarczowe.

Best Clean - maszyny czyszczące Warszawa i okolice

Wszystkich zainteresowanych maszynami czyszczącymi, serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą. Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia z maszynami czyszczącymi, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania oraz wątpliwości. Pomożemy również wybrać najbardziej funkcjonalne rozwiązanie, które w pełni odpowie na indywidualne wymagania, spełni oczekiwania i będzie dopasowane do możliwości budżetowych.

Czekamy na kontakt!