Sprzedaż maszynUl. Działkowa 90 lok.8
05-804 Pruszków k/Warszawy

Tel. 662-944-012
Tel. 660-583-750

e-mail: biuro@bestclean.com.pl
Maszyny do czyszczenia dywanów
TW 300 S
TW 300 S poręczne, zwrotne urządzenie o dużej sile ssania do czyszczenia dywanów i odkurzania na sucho – mokro. Ten mały odkurzacz jest łatwy do prowadzenia. Posiada bogate wyposażenie standardowe. Możliwe jest również odkurzanie bez worka papierowego.
TW 411
Maszyna do czyszczenia ekstrakcyjnego powierzchni tekstylnych. Szczególnie polecana do prania dywanów, wykładziny dywanowej, tapicerki oraz wnętrza samochodu. Dzięki lekkiej i zwartej konstrukcji idealnie nadaje się do gruntownego i okresowego czyszczenia małych i średnich powierzchni. Efektywną pracę zapewnia łatwo wymienialny pojemnik na brudną wodę. Duża moc ssania zapewnia maksymalne odsysanie wody z pranej powierzchni skracając do minimum czas schnięcia wykładziny czy tapicerki. Opcjonalnie urządzenie wyposażone jest końcówkę do mycia twardych podłóg w tym także powierzchni kamiennych.
TW412
Maszyna do czyszczenia ekstrakcyjnego małych i średnich powierzchni. Model wyższy w stosunku do TW411 przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Urządzenie wyposażone jest w dwie pompy natryskowe i profesjonalną ssawę o dwóch dyszach natryskowych co zdecydowanie skraca czas prania a tym samym zwiększa wydajność pracy. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne oraz bogate wyposażenie dodatkowe wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. 
TW Compact S
Natrysk + szczotkowanie + odsysanie. Efektywne czyszczenie wykładzin i dywanów. Porusza się bez wysiłku do przodu i do tyłu. Automat przeznaczony do czyszczenia dużych powierzchni. Dzięki dużym kółkom łatwy do transportu po schodach. Przy zastosowaniu wyposażenia dodatkowego możliwe jest wyczyszczenie schodów, kątów i obrzeży czyszczonej powierzchni. Posiada składany uchwyt.