Jesteśmy doświadczoną firmą sprzątającą, która świadczy profesjonalne usługi porządkowe. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb i wymagań naszych Klientów, dlatego zakres naszych usług jest szeroki. Kompleksowe usługi porządkowe oferujemy zarówno Klientom prywatnym jak i przedsiębiorcom i firmom. Zajmujemy się sprzątaniem domów i mieszkań, obiektów przemysłowych, biur, hal magazynowych, sklepów i obiektów handlowych. Naszą ofertę kierujemy również do szkół i przedszkoli oraz osiedli i wspólnot mieszkaniowych.

Best Clean - firma sprzątająca cennik usług

Cennik proponowany przez naszą firmę sprzątającą obejmuje kompleksowe usługi porządkowe. Każdy obiekt - dom, mieszkanie, biuro czy zakład pracy - posiada indywidualne wymagania. Dlatego też, poszczególne ceny nie są ustalone z góry i różnią się od siebie.

Cennik usług naszej firmy sprzątającej różni się od siebie w zależności od:

  • rodzaju i wielkości sprzątanej powierzchni,
  • rodzaju wykonywanych czynności porządkowych,
  • rodzaju używanych materiałów i środków higienicznych,
  • częstotliwości sprzątania,
  • godzin pracy.

Zależy nam na najwyższej jakości usług świadczonych przez naszą firmę sprzątającą oraz pełnym zadowoleniu Klientów. Aby nasza oferta spełniała wszystkie oczekiwania i potrzeby, oferujemy możliwość bezpłatnej, niezobowiązującej konsultacji. Sporządzamy wówczas dokładny wywiad, który pozwala nam uzyskać wszelkie niezbędne informacje potrzebne do sporządzenia indywidualnej oferty i cennika oraz zaproponowania najbardziej korzystnych warunków współpracy.

Profesjonalna firma sprzątająca Warszawa

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z naszą firmą sprzątającą zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i cennikiem. Nasza firma sprzątająca Best Clean obsługuje mieszkańców i przedsiębiorców z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości

W przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci skonsultowania się z nami w celu wyceny usługi - zapraszamy do kontaktu:,/p>

  • image01
  • image02