Sprzedaż maszynUl. Majowa 12
05-800 Pruszków k/Warszawy

Tel. 662-944-012
Tel. 660-583-750

e-mail: biuro@bestclean.com.pl
Automaty szorująco-suszące
RA 300 E
Poręczny automat do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg twardych. Dwie szczotki talerzowe dokładnie czyszczą powierzchnie, a rozpuszczony brud jest natychmiast odsysany przez ssawki. Pracuje do przodu i do tyłu. Składany, regulowany uchwyt ułatwia transport i pracę z maszyną.
RA 330 IBC
Maszyna z jednym 12 V akumulatorem i ładowarką i dwoma wewnętrznej i dwoma 12 litrowymi zbiornikami. Jest bardzo zwrotna i dlatego jest idealna dla wszystkich rodzajów twardych podłóg w małych obszarach ( takich jak szatnie ). Urządzenie posiada dwie szczotki do szorowania , aby zapewnić dobrą skuteczność szorowania. Z dyszą ssącą z przodu i z tyłu pochłania brud bardzo dokładnie i może pracować do przodu i do tyłu.
RA 431 E
Automaty szorująco - suszące, o zwartej konstrukcji, przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia średnich powierzchni. Dzięki optymalnemu naciskowi szczotki uzyskujemy doskonały efekt pracy. Duże koła gwarantują brak wibracji podczas pracy maszyną. Dzięki napędowi rotacyjnemu szczotek maszyna sama jedzie do przodu.
RA 431 B
Automaty szorująco - suszące, o zwartej konstrukcji, przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia średnich powierzchni. Dzięki optymalnemu naciskowi szczotki uzyskujemy doskonały efekt pracy. Duże koła gwarantują brak wibracji podczas pracy maszyną. Dzięki napędowi rotacyjnemu szczotek maszyna sama jedzie do przodu.
RA 433 IBC
Innowacyjna i wytrzymała szorowarka do szorowania podłóg średniej wielkości hal przemysłowych. Doskonałą skuteczność pozyskujemy dzięki wysokiemu ciśnieniu szczotki. Duże koła zapewniają zmniejszanie wielkości drgań. Trakcja następuje przez obrót szczotki , co oznacza że urządzenie popychane do przodu niezależnie.
RA 501 E
Automaty szorująco - suszące, o zwartej konstrukcji, przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia średnich powierzchni. Dzięki optymalnemu naciskowi szczotki uzyskujemy doskonały efekt pracy. Duże koła gwarantują brak wibracji podczas pracy maszyną. Dzięki napędowi rotacyjnemu szczotek maszyna sama jedzie do przodu.
RA 501 B
Do polerowania i czyszczenia metodą natryskową średnich oraz dużych powierzchni, z prędkością 1500 obrotów na minutę. Maszyna posiada jednocześnie wszystkie zalety polerki 53 -1100.
RA 501 IBC
Automaty szorująco - suszące, o zwartej konstrukcji, przeznaczone do profesjonalnego czyszczenia średnich powierzchni. Dzięki optymalnemu naciskowi szczotki uzyskujemy doskonały efekt pracy. Duże koła gwarantują brak wibracji podczas pracy maszyną. Dzięki napędowi rotacyjnemu szczotki maszyna sama jedzie do przodu.
RA 505 IBC
Solidna maszyna szorująco – zbierająca z wbudowanym prostownikiem idealna do czyszczenia powierzchni w zakładach produkcyjnych, powierzchni handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zwarta konstrukcja umożliwia swobodne manewrowanie maszyną na wąskich powierzchniach. RA 505 IBC wyposażona jest w szczotkę szorującą o szerokości roboczej 510 mm oraz rotacyjny napęd szczotki, dzięki któremu maszyna sama porusza się do przodu. RA 505 IBC idealnie sprawdza się na małych i średnich powierzchniach bez spadków i nachyleń.
RA 505 IBCT
Solidna maszyna szorująco – zbierająca z wbudowanym prostownikiem idealna do czyszczenia powierzchni w zakładach produkcyjnych, powierzchni handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Może pracować do przodu i do tyłu. Zwarta konstrukcja umożliwia swobodne manewrowanie maszyną na wąskich powierzchniach. RA 505 IBCT wyposażona jest w szczotkę szorującą o powierzchni szerokości 510 mm, posiada także automatyczny napęd oraz system dozowania roztworu roboczego regulowany poprzez prędkość pracy maszyny. Opcjonalnie maszynę można wyposażyć w Zaawansowany System Dozowania Cleanfix (CADS). RA 505 IBCT polecana jest do czyszczenia średnich powierzchni z maksymalnym nachyleniem do 8%.
RA 605 IBCT
Solidna maszyna szorująco – zbierająca z wbudowanym prostownikiem idealna do czyszczenia powierzchni w zakładach produkcyjnych, powierzchni handlowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Może pracować do przodu i do tyłu. RA 605 IBCT wyposażona jest w dwie szczotki o szerokości 318 mm każda, co zapewnia nam 620 mm powierzchnię roboczą. Maszyna posiada dodatkowy napęd oraz regulację dozowania roztworu roboczego w zależności od prędkości pracy maszyny. Jako opcja dostępny jest Zaawansowany System Dozowania Cleanfix (CADS). RA 605 IBCT polecana jest do pracy na dużych powierzchniach z maksymalnym nachyleniem do 8%.
RA 800 Sauber
RA Sauber pokazuje swoją moc, tam gdzie konieczna jest szybkość i zwrotność. Może przejeżdżać przez drzwi o szerokości 80 cm, jest bardzo zwrotny dzięki specjalnej konstrukcji układu kierowniczego. Do 50 % szybszy od maszyny z operatorem pieszym. Dzięki 4 kołom i tylnemu napędowi automat jest stabilny i wygodny dla operatora.
RA 900 Sauber
RA Sauber pokazuje swoją moc, tam gdzie konieczna jest szybkość i zwrotność. Może przejeżdżają przez drzwi o szerokości 80 cm, jest bardzo zwrotny dzięki specjalnej konstrukcji układu kierowniczego. Do 50 % szybszy od maszyny z operatorem pieszym. Dzięki 4 kołom i tylnemu napędowi automat jest stabilny i wygodny dla operatora.

Automaty szorująco-suszące i automaty szorująco-zbierające to urządzenia, które oferują znacznie więcej niż standardowy sprzęt czyszczący. To maszyny czyszczące, które oprócz mycia podłóg, dzięki wbudowanym funkcjom, umożliwiają również szorowanie, zamiatanie oraz suszenie powierzchni podłogi.

Best Clean - automaty szorująco-suszące i automaty szorująco-zbierające - oferta

Oprócz zapewniania profesjonalnych usług z zakresu sprzątania, jesteśmy również dystrybutorem maszyn czyszczących firmy CLEANFIX. W naszej ofercie znajdują się między innymi najwyższej jakości automaty szorująco-suszące i automaty szorująco-zbierające. Poszczególne modele różnią się od siebie przeznaczeniem, właściwościami oraz dodatkowymi funkcjami. Szeroki wybór automatów szorująco-suszących i automatów szorująco-zbierających sprawia, że z pewnością każdy znajdzie sprzęt spełniający wszelkie oczekiwania i potrzeby.

W zależności od modelu, oferowane przez nas automaty szorująco-suszące i automaty szorująco-zbierające doskonale sprawdzają się na małych, średnich i dużych powierzchniach. To solidne, najwyższej jakości urządzenia, zapewniające wysoką skuteczność czyszczenia. Oprócz standardowych właściwości, poszczególne modele automatów szorująco-suszących i automatów szorująco-zbierających posiadają również dodatkowe funkcje, takie jak na przykład możliwość regulacji dozowania roztworu roboczego w zależności od prędkości pracy urządzenia.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkich zainteresowanych ofertą automatów szorująco-suszących i automatów szorująco-zbierających zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z proponowanymi przez nas produktami.

Jeśli nie masz jeszcze doświadczenia z maszynami czyszczącymi - zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy przeprowadzą dokładną analizę Twoich potrzeb i oczekiwań i zaproponują takie rozwiązanie, które w pełni je zaspokoi, będzie funkcjonalne i dopasowane do możliwości budżetowych. Zadzwoń lub napisz, a my z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Czekamy na kontakt!